Współpraca handlowa


Hurtownia Matterhorn nieustannie poszerza grono polskich producentów oraz dostawców odzieży damskiej, męskiej oraz innych artykułów tekstylnych i komplementarnych do swojej oferty odzieżowej. Każda przedstawiona propozycja współpracy jest analizowana przez naszych specjalistów.

Wieloletnie doświadczenie oraz stabilna pozycja na rynku europejskim i światowym pozwala nam stworzyć dogodne warunki do współpracy dla dużych, a także dla małych firm rodzinnych, które stawiają na wysoką jakość swoich produktów.

Współpracujemy przede wszystkim z dostawcami oferującymi ciągłość dostaw, dając im w zamian partnerską współpracę opartą na zaufaniu oraz rzetelności płatniczej.

Szczególny nacisk kładziemy na poszerzenie oferty o kolekcję mody damskiej w tym: sukienek, bluzek, koszul, żakietów, kurtek, bielizny, obuwia, płaszczy oraz mody męskiej.

Celem nadrzędnym naszych relacji handlowych jest zaoferowanie naszym Klientom szerokiej palety produktów w wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnych cenach.

Obecnie nasze produkty znajdują zainteresowanie na kilkudziesięciu rynkach w tym m.in: Austria, Belgia, Czechy, Holandia, Francja, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry. Firma stale rozwija sprzedaż i dystrybucję oraz dociera do klientów na kolejnych kontynentach.

Od naszych przyszłych kontrahentów oczekujemy:Zależy nam na zbudowaniu długofalowej i korzystnej dla obu stron relacji biznesowej.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: wspolpraca@matterhorn.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy.