Stwórz swój biznes online z Matterhorn

Kupuj tysiące designerskich produktów - bez stresu, bez zmartwień. Płać tylko za to, co sprzedajesz. Dodatkowo, zajmiemy się wysyłką za Ciebie!

Zarejestruj się za darmo
Rozpocznij współpracę i poszerzaj swoją ofertę

27 tysięcy modeli odzieży, bielizny damskiej i obuwia

codziennie nowe produkty

Masz własny sklep, a może sprzedajesz w marketplace? Sprawdź nasze rozwiązania integracyjne

Chcesz dokonać własnej integracji?

Pobierz pliki produktowe w formatach XML, CSV i innych

Uzyskaj najnowsze informacje o produktach i stanach magazynowych dzięki Matterhorn. Nasza platforma umożliwia szybkie pobieranie plików w formacie XML, CSV i innych, które są aktualizowane co 2 godziny, dzięki czemu możesz je łatwo zintegrować ze swoim modułem. Ciesz się szybkim i łatwym dostępem do danych!

Zintegruj swój sklep za pomocą plików xml

Skorzystaj z API

Wykorzystaj moc naszego REST API, aby uzyskać dostęp do wszystkich danych produktów, stanów magazynowych, kategorii i producentów, których potrzebujesz! Nasze API ułatwia również automatyzację zamawiania z hurtowni Matterhorn, dzięki czemu możesz usprawnić swoje procesy zakupowe. Wypróbuj potencjał naszego API już dziś!

Zintegruj swój sklep za pomocą API

Sprzedaż tradycyjna czy dropshipping?

Sprzedaż tradycyjna


Dropshipping


Rozwiń swój biznes na skalę międzynarodową

Ułatw sobie globalną wysyłkę z Matterhorn! Nasza platforma obsługuje katalogi nawet w 14 językach, dzięki czemu możesz dotrzeć do klientów na całym świecie. Pozwól nam zająć się wszystkim i zaufaj, że paczka trafi szybko i bezpiecznie do klienta końcowego.

Dropshipping do Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Danii, Portugalii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i wielu innych krajów na całym świecie!