Hurtownia Mody Online


O Nas

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2004 r. Hurtownia Matterhorn oferuje szeroką gamę produktów w zakresie mody damskiej. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie nowoczesnej platformy sprzedażowej B2B. Posiadamy setki stylów mody, z których wiele jest kreowanych przez polskich producentów. Współpracujemy również z globalną siecią sprawdzonych dostawców z Europy, co pozwala nam oferować szeroki asortyment wysokiej jakości odzieży modowej w niskich cenach. Zaopatrujemy internetowe oraz stacjonarne sklepy, butiki oraz hurtowników na całym świecie. Nasza strona internetowa jest codziennie aktualizowana, więc możesz z powodzeniem każdego dnia dodawać produkty do swojego sklepu. Aby złożyć zamówienie online, należy się zarejestrować. Akceptujemy płatności kartą kredytową, PayPalem oraz przelewem bankowym. Mamy wiele wersji językowych oraz walut, stosujemy też różne rozmiary, aby ułatwić zamawianie naszych produktów w dowolnym miejscu na świecie.

Doświadczenie
w branży e-commerce


Bazując na wieloletniej współpracy z klientami z całego świata, jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości asortyment, w szerokiej rozmiarówce. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na płaszczyźnie technologicznej, logistycznej oraz marketingowej. Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku b2b w branży odzieży damskiej. Oferujemy przystępne ceny produktów, natomiast nie ograniczamy się tylko do samej sprzedaży. Wykorzystujemy narzędzia e-mail marketingu, marketing automation, a w swoich kampaniach wykorzystujemy materiały producentów, lub narzędzia przygotowane przez nas, jak np. kampanie social media, kampanie google ads.

Wykwalifikowana kadra pracowników

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, ponieważ wiemy jak ważna jest rola obsługi klienta w procesie zakupu produktów w naszej hurtowni. Nasz wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby służyć wszystkim naszym klientom skutecznie i efektywnie.