FAQ

Czy prowadzicie dropshipping?

Tak, możemy wysłać produkty do odbiorcy końcowego, wtedy faktura dostępna jest tylko w panelu klienta. Ponadto za darmo udostępniamy pliki integracyjne, które umożliwiają połączenie naszej bazy produktów ze sklepem online. Pliki te zawierają hurtowe ceny produktów oraz zdjęcia produktów.

Jak zobaczyć ceny?

Wszystkie ceny są widoczne zalogowaniu na stronie, proszę się zarejestrować.

Kto może kupować w hurtowni Matterhorn?

Oferta skierowana jest dla klientów biznesowych takich jak:

  • sklepów stacjonarnych,
  • sklepów internetowych,
  • hurtowni internetowych i stacjonarnych,
  • sprzedawców posiadających indywidualną działalność gospodarczą.
Czy istnieje możliwość skorzystania z usług własnego kuriera?

Tak, istnieje taka możliwość. W momencie składania zamówienia, należy dodać informację o korzystaniu z usług własnego kuriera. Koszt wysyłki zostanie usunięty, a informację o gotowym zamówieniu otrzymają Państwo na maila. Po otrzymaniu takiej informacji, mogą Państwo wysłać nam własną etykietę oraz zamówić kuriera po odbiór paczki. 

Czy wysyłamy paczki za pobraniem?
Jeżeli zależy Państwu na wysyłce paczki za pobraniem do klienta, należy z góry opłacić u nas takie zamówienie. W momencie składania zamówienia, należy dodać informację o korzystaniu z usług własnego kuriera. Koszt wysyłki zostanie usunięty, a informację o gotowym zamówieniu otrzymają Państwo na maila. Po otrzymaniu takiej informacji, mogą Państwo wysłać nam własną etykietę oraz zamówić kuriera po odbiór paczki.
Czy zajmujemy się integracją?

Nie, nie zajmujemy się integracją – wyłącznie udostępniamy pliki integracyjne. W celu uzyskania pomocy związanej z integracją, należy kontaktować się z zewnętrznymi firmami zajmującymi się integracją.Możemy jednak na Państwa  życzenie zmodyfikować plik – w tym celu prosimy o przesłanie nam wytycznych na następujący adres mailowy .